• Nadácie TESCO „Vy rozhodujete, my pomáhame“

• 13.01.2020 12:04
      • Milí rodičia a priaznivci našej školy!
        S radosťou Vám oznamujeme, že sa nám podarilo uspieť v grantovom programe Nadácie TESCO „Vy rozhodujete, my pomáhame“ a s projektom Zelené šachy = kráľovská hra v záhrade sme sa dostali až do trojčlenného finále. O víťazovi rozhodne hlasovanie formou žetónov, ktoré dostanete za nákup v dolnokubínskej predajni TESCO. Hlasovanie bude prebiehať od 20. januára do 16. februára 2020 priradením žetónu k projektu, ktorý si vyberiete. Ďakujeme za podporu a tešíme sa na kráľovskú hru v školskej záhrade!

• Hrať šachy v školskej záhrade, stretávať malých, veľkých aj tých zrelých pri hre, rozhovoroch, učiť sa vzájomne počúvať, tolerovať, tešiť sa zo zelene a nadobúdať múdrosť - to je projekt ZŠ Petra Škrabáka v Dolnom Kubíne! V rôznorodej školskej záhrade chceme vytvoriť šachový kútik s veľkou šachovnicou, ktorý bude miestom pre hru aj oddych všetkých vekových kategórií. Nie nadarmo sa hovorí, že šachy sú kráľovská hra. Môžu nás veľa naučiť a to chceme aj my v našom projekte Zelené šachy=kráľovská hra v záhrade.