• Pošli dobrú správu

• 18.10.2021 12:13
      • Milí priatelia našej školy,
        naša škola sa aj tento školský rok prihlásila do programu Škola priateľská k deťom.

• Jednou z prvých podmienok získania tohto titulu je fundraisingová (darcovská) výzva v podobe veľkej školskej SMS súťaži.

Súťaž trvá od 18. 10. 2021 od 00:00 hod. do 31. 12. 2021 do 23.59 hod. a cieľom je poslať čo najviac SMS správ na číslo 844 s heslom Škrabáčka pre UNICEF. 1 SMS = 3€.

Výnos vyzbieraný v rámci tejto súťaže poputuje na zbierku "DARUJ DOBRÝ POCIT", ktorá svojim účelom upozorňuje na naliehavosť ochrany detí v humanitárnych krízach pred všetkými typmi ohrozenia ich života, zdravia a dôstojnosti. Výnos zbierky bude použitý v zahraničí na podporu humanitárnych intervencií v rámci medzinárodnej kampane UNICEF Humanitarian Action for Children 2021, v krajinách: Južný Sudán, Afganistan, Ukrajina a v krajinách Blízkeho východu – Irak, Jordánsko, Libanon, Sýria.

Ďakujeme za podporu!

Plagát: TU