Súťaže

• VŠETKOVEDKO – celoslovenská súťaž

• 19.02.2020 08:34
        • V tomto  školskom roku sa konal  11. ročník celoslovenskej vedomostnej súťaže  VŠETKOVEDKO – „veľký súboj o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími“.  Do súťaže sa zapojilo 21 636  detí z celého Slovenska. Z našej školy to bolo 44 odvážnych žiakov. Súťažili v 3 kategóriách: V2 – druháci, V3 – tretiaci, V4 – štvrtáci. Titul VŠETKOVEDKO získalo 29 žiakov z našej školy.

• Okresného kola v basketbale žiakov a žiačok základných škôl

• 10.02.2020 12:04
        • Naša škola sa zúčastnila okresného kola v basketbale žiakov a žiačok ZŠ. Aj napriek tomu, že naše tímy žiačok a žiakov patrili medzi najmladšie a najmenšie boli sme úspešní. Chlapci sa umiestnili na krásnom 2. mieste, dievčatá získali takisto 2. miesto. Obidvom družstvám gratulujeme za výbornú reprezentáciu školy.

• „Farebný týždeň – jedna škola, jeden tím“

• 04.02.2020 10:41
        • Stáva sa už tradíciou školy, že pred začiatkom kalendárneho roka pred  februárom, kedy bývajú karnevaly, plesy, či fašiangové zábavy sa deti v ŠKD v rámci aktivity „Farebný týždeň“  obliekajú do tričiek a mikín jednotných farieb.Tento školský rok ŠKD v spolupráci so Žiackym parlamentom našej školy vyhlasilo súťaž pre celú školu.

• EKOPOSTER

• 06.12.2019 09:52
        • Naši žiaci boli úspešní v  celoslovenskej súťaži vo výtvarnej tvorbe kolektívov žiakov základných škôl, žiakov gymnázií s osemročným vyučovaním a žiakov ZUŠ, ktorej vyhlasovateľom je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR a organizátorom je mesto Trstená.