Aktivity

• Priateľský šachový turnaj

• 01.10.2019 10:21
      • Dňa 18.06.2019 našu školu v popoludňajších hodinách navštívilo 14 žiakov zo Základnej školy s materskou školou Jána Vojtaššáka zo Zákamenného. Spolu s našimi žiakmi odohrali 1. medziškolský priateľský šachový turnaj.

• Zúčastnilo sa ho 20 žiakov. Hralo sa švajčiarským systémom na 5kôl po 5 minút. Na konci turnaja boli  vyhodnotené kategórie starší a mladší žiaci. O prvenstvo v kategórii starších žiakov bojoval Andrej Zoššák s Kolenčíkom zo Zakamenného. Obaja získali rovnaký počet bodov. Nakoniec vyhral Zakamenčan a Anrej Zoššák skončil druhý. Tretie miesto získal Múčka tiež zo 6.B. Z mladších žiakov získal 2.miesto Kupčo Boris. Z dievčat na druhom mieste skončila Pukačová.

Turnaj mal veľmi dobrú úroveň a ukázal, že je potrebné zbieranie skúseností s inými školami. Na škodu bolo, že mnohí naši žiaci boli v škole v prírode alebo na výlete. Zároveň sme si dohodli spoluprácu na ďalší školský rok.

FOTO TU

• Naspäť na zoznam článkov