Aktivity

• TRIP TO THE DARK

• 13.02.2017 14:19
        • V stredu 8. februára sa žiaci ôsmeho ročníka našej školy zúčastnili divadelného predstavenia pod názvom TRIP TO THE DARK- CESTA DO TEMNOTY, venovaného primárnej prevencii drogových závislostí, ktoré nám sprostredkovalo Mesto Dolný Kubín.

• Rovesnícke vzdelávanie - Žiacka univerzita " Hravá chémia"

• 10.02.2017 18:11
        • Chémia je hravá, tajomná aj zábavná
          V tomto školskom roku v CVČ môžu žiaci 2. stupňa navštevovať zaujímavý krúžok "Tajomná chémia". Čo všetko sa naučili predstavili svojim spolužiakom v rámci rrovesníckeho vzdelávania, ktoré v našej škole realizujeme pod názvom "Žiacka univerzita -žiaci učia žiakov".

• Multimediálne predstavenie GALAXIS

• 31.01.2017 10:48
        • V dňoch 30.-31.1.2017 sa naši žiaci zúčastnili úžasnej cesty vesmírom. Multimediálne predstavenie pre žiakov pripravil Mgr. Karol Petrík zo spoločnosti pre vedu a vzdelanie Astronyx.
        • Záujmový útvar Krúžok anglického jazyka

• 19.01.2017 08:13
        • Na Krúžku anglického jazyka sa deti nenudia. Tento mesiac sa učili po anglicky o ľudskom tele, chorobách a zdravom životnom štýle. Učenie im ide lepšie, pretože sa učia zábavnými metódami a formami.

• Záujmový útvar „Tajomná chémia“

• 16.12.2016 12:35
        • Trinásť žiakov 5. – 7. ročníka a pani učiteľka Studeničová  sa každý štvrtok stretávajú a objavujú prírodné zákonitosti v záujmovom útvare Tajomná chémia.