Aktivity

• Ponúkame novoutvorený krúžok Pilates pre deti

• 08.09.2016 12:14
        • Milí rodičia,
          chcete, aby Vaše dieťa malo správne držanie tela? Dávame zvlášť do pozornosti, že v tomto školskom roku sa majú možnosť deti prihlásiť v našom CVČ na novoutvorený krúžok Pilates pre deti.

• Mladý chovateľ - opekačka

• 07.06.2016 15:47
        • Pre všetky deti, ktoré pracovali v záujmovom útvare Mladý chovateľ, sme pripravili opekačku, ktorou sme ukončili prácu v tomto školskom roku. Porozprávali sme sa o tom, čo sme počas roka zažili, čo sa nám najviac páčilo a čo by sme si chceli ešte raz zopakovať.

• KOLOVRÁTOK -Folklórne dni Kubína

• 30.05.2016 09:20
        • Detský folklórny súbor Kolovrátok sa ako aj po iné roky zúčastnil 28.5.2016 Folklórneho dňa Kubína, kde otvoril doobednú časť svojím programom - Jarné hry.

• Florbal

• 21.01.2016 11:05
        • Záujmový útvar je rozdelený do troch častí. Prvá je kondičná, druhá herná a tretia zameraná na techniku florbalu.