• PROJEKT MOJA PRVÁ ŠKOLA

• 25.08.2016 13:24
      • Projekt „Moja prvá škola“ zastrešuje nezisková organizácia EDULAB, ktorej poslaním je podpora zavádzania inovácií v oblasti vzdelávania, osobitne v tomto projekte pre 1. stupeň základných škôl.

• Cieľom projektu je inšpirovať učiteľov a predstaviť im najnovšie trendy vo vzdelávaní, sprístupniť moderné učebné materiály v súlade so ŠVP, zaujať žiakov inovatívnymi spôsobmi výučby, zlepšovať imidž každej zapojenej školy. Každej škole na Slovensku, ktorá sa do tohto projektu zapojila, poskytli rôzne benefity a súťaže pre učiteľov i žiakov.  Do jednej zo súťaží pre učiteľov „Kozmix travel“ sa zapojila aj p. uč. Lepetová so svojimi žiakmi a žiakmi 4. ročníkov. Na stránke www.kozmix.sk vypracovávali na vyučovaní rôzne úlohy zo všetkých vyučovacích predmetov. Žiakov tieto aktivity veľmi zaujímali a s nadšením vypracovávali zaujímavé a zábavné úlohy. A keďže mnohé z úloh mali aj za domácu úlohu, do spolupráce sa zapojili aj rodičia. Ako zásluhu za usilovnosť a snahu, bola pani učiteľka odmenená kupónom na nákup kníh v e-shope. Veríme, že aktívne sa zapoja aj ostatné triedy a tento školský rok  sa odmeny opäť dočkáme.