• Grantový program „Enviroprojekt 2017“- konferencia pre mestské školy

• 30.11.2017 11:33
      • 21. novembra 2017 sa školská knižnica premenila na miesto plné žiakov siedmych ročníkov a ich učiteľov, ktorí sa prišli niečo nové dozvedieť o tom, čo je to biodiverzita a ako je možné jednoducho a rýchlo prilákať prírodu do záhrady.
      • Touto akciou sme ukončili náš projekt, v ktorom sme nielen tvorili, ale aj odovzdávali inšpirácie. Žiaci sa formou hier, súťaží a netradičných príspevkov dozvedeli o tom, aké vtáčie búdky sú vhodné pre jednotlivé druhy vtákov, čo sú to kvetinové pasce na motýle, ako podľa pobytových znamení zistíme, kto žije v našej záhrade a noho iných zaujímavých vecí.

Konferenciu prišli slávnostne otvoriť primátor mesta Mgr. Roman Matejov a jeho zástupca PhDr. Jozef Šimek. Tešíme sa, že naše aktivity presahujú múry školy a zaujali nieln žiakov, ale aj dospelých.

POZVÁNKA TU