Súťaže

• MLADÍ ZÁCHRANÁRI

• 14.05.2018 10:14
      • Svoje zručnosti a vedomosti o Červenom kríži a v podávaní prvej pomoci si naši žiaci preverili 3.5.2018 pod vedením p. uč. Palugovej, na súťaži Mladých záchranárov, ktorú každý rok organizuje Slovenský Červený kríž, Územný spolok Orava Dolný Kubín. Súťaže sa zúčastnilo 31 družstiev zo základných a stredných škôl  z celej Oravy. Našu školu reprezentovali dve družstvá.

• Za I. stupeň na 2. mieste. sa úspešne umiestnilo družstvo :

I. Pukajová žiačka 4.C triedy, A. Pukajová, V. Babicová, A. Farkašovský a T. Grznár žiaci 5.A triedy.,

II. stupeň reprezentovali:

S. Bakalova žiačka 7.B triedy, K. Lacková žiačka 8.A triedy a S. Brlajová, J. Buššová, D. Moľová žiačky 9.B triedy.

Dievčatá boli veľmi zručné, šikovné. No aj keď konkurencia v súťaži bola veľmi silná, a aj napriek tomu, že ich vedomosti a zručnosti boli vysoké,  so stratou malého počtu bodov, sa umiestnili  na 8. mieste.

Gratulujeme!