Súťaže

• Výtvarná súťaž: Školské brány bez šikany

• 21.03.2019 08:00
      • V mesiaci február sme sa zapojili do výtvarnej súťaže "Školské brány bez šikany", ktorú vyhlásil koordinátor ochrany detí pred násilím odboru sociálnych vecí a rodiny  z Úradu  práce sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín v spolupráci s MsKS, Odborom školstva, mládeže, kultúry a športu Mesta Dolný Kubín, Združením miest a obcí Dolná Orava, ZUŠ I. Ballu, Spoločným školským úradom Oravský Podzámok

• Poslaním súťaže bolo motivovať a dať priestor deťom k zamysleniu, vyjadreniu vlastného názoru prostredníctvom prezentácie vlastnej tvorby na tému rovesníckeho násilia a šikanovania nie len v škole. Zo súťažných výtvarných diel bola vytvorená aj výstava, ktorá je umiestnená vo vestibule MsKS a trvá do 31.32019.

Nás teší, že medzi nimi sú aj práce našich šikovných žiakov. Porota dokonca ocenila zo 119 prác prácu našej žiačky – prváčky Peťky Petrákovej (1.C),  ktorá získala čestné uznanie.

Gratulujeme!