Súťaže

• MDD

• 04.06.2021 07:52
      • Na Škrabáčke sa diali opäť veci nevídané, z každej strany smiech a detský radostný krik.

• A to len preto, že všetky deti dnes, 1.6., oslavovali. Na Deň detí by sa vraj malo deťom uľaviť napr. od domácich prác, zrušiť zákazy, prípadne im dopriať viac čokolády. No my sme im dopriali ešte viac. Hneď zrána nás milo prekvapil odkaz od seniorov zo Zariadenia pre seniorov a domova sociálnych služieb v Dolnom Kubíne, ktorí poslali deťom vlastnoručne vyrobené darčeky a  pozdrav v podobe videa TU . Deviataci si pre žiakov 1. stupňa pripravili úžasné športové aktivity. Deti skúmali, skákali, hádali i hádzali, tancovali, triafali,...na stanovištiach v areáli školy. Žiaci 2.stupňa spoznávali krásy okolia a v rámci všetkých bezpečnostných opatrení opiekli aj špekáčiky. Bolo počuť sirénu záchranárskeho auta...to preto, lebo nás navštívili príslušníci Dobrovoľného hasičského zboru zo Záskalia, aby žiakom predviedli svoju prácu a otestovali ich vedomosti.  Okrem toho žiakom predviedli záchranársku techniku pri dusení, bezvedomí, zlomeninách i krvácaní mladí príslušníci OZ Oravská pomoc.

Deň na jednotku !

Fotogaléria TU