Súťaže

• Knižná výzva

• 30.03.2023 07:28
      • Dňa 29.3.2023 sa triedy našej školy premenili na miesta plné hádaniek, hlavolamov, kúziel a hlavne zábavy.
      • Žiaci sa so svojimi triednymi pani učiteľkami niekoľko týždňov poctivo pripravovali na rotujúcu žiacku univerzitu Knižná výzva. Ich úlohou bolo pripraviť si pre svojich spolužiakov aktivity, ktoré súviseli s prečítanou knihou. A to nie hocijakou. Každá trieda dostala svoje zadanie, napr. mali prečítať knihu, ktorú napísali dvaja autori, s farbou v názve, s názvom dlhším ako tri slová, s niečím/niekým kúzelným v názve, ktorá vyčarí úsmev na tvári, ktorá má menej ako 30 strán a podobne. Všetci svoju úlohu zvládli bravúrne a našu snahu ocenil aj primátor mesta Ing. Ján Prílepok s vedúcim odboru školstva Ing. Michalom Šventom, ktorí nás poctili svojou návštevou.

Fotogaléria: TU