Program Zelená škola

• EKOTOPFILM 2019

• 26.09.2019 12:10
      • Dňa 24.9. 2019 sa žiaci naše školy zúčastnili enviro - filmového festivalu EKOTOPFILM 2019, ktorý bol zameraný na premietanie filmov zameraných na dôležitosť ochrany životného prostredia a ochrany našej planéty. Žiakov zaujala aj tvorivá aktivita zameraná na triedenie odpadu, ktorej podnetom bola tabletová hra „Garbage Gobblers“.

• Okrem toho sme prispeli svojimi aktivitami a učili sme o včelárstve, opeľovačoch, prírodnej kozmetike. Naše sviečky a mydielka z kozieho mlieka mali úspech, šiestačky Viki a Lea sú rodené učiteľky. V stánku sa vystriedali malí aj veľkí žiaci a najväčšiu radosť sme mali zo škôlkarov! To bude na Orave zanietených včelárov! Takto vyzeral v našom podaní aj workshop s názvom Zelená škola, ktorým sme sa odprezentovali na tejto akcii.