Súťaže

• NA BICYKLI BEZPEČNE 2018

• 07.05.2018 12:23
      • Mestský úrad v Dolnom Kubíne, odbor školstva, kultúry, mládeže a športu, zorganizoval v spolupráci s CVČ pri ZŠ Petra Škrabáka v Dolnom Kubíne, Mestskou políciou v Dolnom Kubíne a Okresným dopravným inšpektorátom v Dolnom Kubíne okresné kolo súťaže Na bicykli bezpečne 2018, ktoré prebehlo v areáli našej školy na dopravnom ihrisku.

• Súťažilo 9 zmiešaných družstiev piatakov a súťaž pozostávala z troch disciplín: vedomostného testu, jazdy zručnosti a jazdy na dopravnom ihrisku podľa pravidiel cestnej premávky.
        Našu školu pod vedením p.uč. Michaličkovej reprezentovali až dve družstvá a získali 2. a 5. miesto. Gratulujeme!
         2. miesto: ZŠ Petra Škrabáka „A“ Dolný Kubín (Klaudia Bolová, Samuel Michalic, Sára Mitruková, Tomáš Púček)
        5. miesto: ZŠ Petra Škrabáka „B“ Dolný Kubín (Adrián Farkašovský, Nina Konštiaková, Alexandra Pukajová, Tomáš Grznár)