Súťaže

• Predškolácky kemp

• 25.08.2022 12:02
      • V dňoch 22.-24.8.2022 sme v priestoroch našej školy zorganizovali Predškolácky kemp.
      • Kemp bol určený pre všetkých predškolákov, s cieľom zoznámiť sa s priestormi školy a s jej okolím a adaptovať  sa na školské prostredie, ktoré budú naši budúci prváčikovia od septembra navštevovať. Detičky spoznali aj školskú záhradu, včelnicu a zoznámili sa aj  pani učiteľkami, ktoré sa na nich už veľmi tešia. Tie si v priebehu týchto troch dní pre deti pripravili množstvo hier a aktivít  zameraných aj na rozvoj jemnej motoriky a grafomotoriky, koordinácie a orientácie v priestore, ale aj pamäte a pozornosti.

Veríme, že sme aj takýmto spôsobom pomohli prispieť k pocitu radosti s ich prichádzajúcemu prvému školskému roku.

Fotogaléria: TU