• Grantový program Nadácie Volkswagen

• 12.01.2024 10:16
      • V tomto školskom roku sme sa zapojili do grantového progarmu Nadácie Volkswagen Projekty zamestnancov 2023 a uspeli sme s projektom STEM(E) učebňa.
      • Čo to pre školské deti znamená? Za získané finančné prostriedky sme zakúpili 3D tlačiareň a Lego Education sady a od októbra ich aktívne využívame v záujmovom útvare 3D modelovanie a Lego programovanie. Zapojili sme sa do Týždňa vedy a techniky na Slovensku, formou rovesníckeho vzdelávania sme sa stretli s deťmi z materskej školy a skúšali sme naprogramovať aktické vozidlo, vzdelávali sme kolegov z okolitých škôl. A teraz v novom roku máme na programe  Deň otovrených dverí, školské súťaže a mnoho iného. Ale o tom zasa niekedy neskôr.