• Audit Zelenej školy

• Audit možno znie cudzo, strašidelne, ale naše deti zistili, že sú to vlastne otázky o našej školičke na určitú tému.
            Najbližšie dva roky sa budeme venovať téme Zeleň a ochrana prírody, a tak si deti rozdelili auditové listy a skúmali, pátrali, pýtali sa.
            A ako ten audit vlastne vyzerá? Nech sa páči, môžete si to v pokoji obývačky vyskúšať. Aby ste zistili, čo všetko sa snažíme deti naučiť.
            Auditové listy TU.
        • Kolégium Zelenej školy 2022

• Kto sú to vlastne členovia Kolégia Zelenej školy? Malí aj veľkí ľudkovia, ktorí Zelenej škole aktívne pomáhajú, vymýšľajú, tvoria a posúvajú veci na správne miesto.
            V školskom roku 2022/2023 ich máme neúrekom. Rozhodli sme sa zapojiť aj najmenších a už teraz vidíme, že to bolo dobré rozhodnutie. Milí naši, nech sa vám v Zelenej škole darí.
            Kolégium 2022/2023
        • Kurz korčuľovania 2022

• Dobrá ponuka sa má prijať. A tak sa naši prváci a druháci týždeň učili s profíkmi korčuľovať. Chalani z MHK Dolný Kubín sa im venovali a z malých tuleníkov sa stali korčuliari.

Nech sa páči, krátke video TU.

Fotogaléria: TU

• Oravský mikrofón

• Dňa 20. októbra sa traja žiaci našej školy -Laura Štigová, Sára Fontányiová a Ján Bujna-zúčastnili regionálnej súťaže moderátorov pod názvom Oravský mikrofón, ktorá sa koná každoročne v Tvrdošíne.
        • Preukaz na kolobežku

• Aj tento školský rok využívame posledné slnečné dni na to, aby sme si na dopravnom ihrisku overili naše vedomosti o dodržiavaní dopravných predpisov.
        • Zostrih slávnostnej akadémie k 30. výročiu vzniku školy

• Milí rodičia, žiaci, všetci, ktorí ste podporovateľmi a priateľmi našej školy. Prinášame zostrih slávnostnej akadémie, ktorá sa konala 5. 10. 2022 pri príležitosti 30. narodenín školy.

Nech sa páči, pohodlne sa usaďte a užívajte si radosť a vďačnosť, ktoré sprevádzali celú akadémiu.

Video TU

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka školy  podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších prepisov

p o s k y t u j e

žiakom ZŠ Petra Škrabáka Dolný Kubín riaditeľské voľno na deň 5. októbra 2022 z dôvodu konania slávnostnej akadémie pri príležitosti osláv 30. výročia vzniku školy.

Všetci žiaci budú automaticky odhlásení zo stravy v školskej jedálni.