• Vianočné prianie

• Všetkým známym aj neznámym, priateľom aj tým, ktorých stretávame len na okamih alebo náhodou, prajeme požehnané sviatočné dni. Nech vás všetkých sprevádza zdravie, pokoj, pohoda a nech sa splnia veci potrebné pre váš každodenný život.

Kolektív dobrých ľudí zo Škrabáčky.

Príhovor riaditeľky školy TU.

• Vianočný koncert a vianočné trhy

• 5. december priniesol všetkým v školičke veľa radosti a správneho vianočného tešenia.

Najprv to bol vianočný koncert, kde spievali nielen profesionáli, ale aj školské deti, a poobede prvé vianočné trhy v histórii školy. Keď sme ich pripravovali, ani sme netušili, koľko krásy, šikovnosti, tvorivosti a spolupatričnosti sa môže zísť na jednom mieste.

Ďakujeme všetkým deťom, rodičom, pani učiteľkám, starým mamám a iným dobrým dušiam, ktoré venovali svoj čas, nápady, ruky a rozum a pomohli tak školskú telocvičňu premeniť na vianočnú rozprávku.

Sme sa vás všetkých vďační a prajeme vám radosťou a pokojom naplnené adventné dni.

Video z prežitého dňa TU.

Fotogaléria: TU