Program Zelená škola

• Ako sme rozdávali kvetinové bomby

• 25.04.2016 13:44
        • CEEV Živica otvára tretí ročník súťaže Živel a nás ako minuloročných víťazov pozvali pomôcť spropagovať a podporiť dobré myšlienky tejto súťaže. A tak sa traja žiaci a jedna pani učiteľka vybrali 22. apríla 2016 do Bratislavy, kde na Hviezdoslavovom námestí učili záujemcov pripravovať kvetinové bomby a tiež ich ponúkali okoloidúcim.

• Deň Zeme – „Poďme všetci von!“

• 25.04.2016 08:58
        • Našej Zemi sa nevenujeme len teoreticky, ale snažíma sa jej pomáhať aj činmi. A preto sme 21. apríl 2016 venovali rozličným aktivitám venovaným prírode a nášmu okoliu.

• Pripomenuli sme si Deň Zeme pojektovým vyučovaním

• 25.04.2016 08:42
        • Ako už býva v našej škole dobrým dlhoročným zvykom niektoré dni venujeme tomu, aby sa učiteľmi stali priamo žiaci a vyučovali svojich rovesníkov. 19. apríl 2016 sa zmenil na takýto deň a škola sa stala miestom, kde pani učiteľky a niektorí žiaci počúvali, sprevádzali, súťažili a iní žiaci zasa prednášali, vysvetľovali, určovali pravidlá hier, hodnotili a usmerňovali.

• Novinky v záhrade

• 12.04.2016 07:36
        • V školskej záhrade opäť pribudne niečo nové, čo nám pomôže pri učení a tiež skrášli okolie školy.
        • Chemici skúmali kvalitu vody

• 12.04.2016 07:30
        • Žiaci zo 6. B triedy sa na vyučovacej hodine chémie premenili z obyčajných žiakov na chemikov – výskumníkov. Využili chemický analytický kufrík a urobili rozbor dažďovej vody zo školskej nádrže.