Aktuálne pre rodičov

• 22.08.2016 10:41
      • Riaditeľstvo Základnej školy Petra Škrabáka v Dolnom Kubíne Vám oznamuje, že Mesto Dolný Kubín na základe VZN 2/2012 poskytuje:
        jednorazový finančný príspevok pri nástupe dieťaťa na povinnú školskú dochádzku, a to vecnou formou.

• Mesto poskytne rodičom (jednému z manželov) dieťaťa, slobodnej alebo rozvedenej matke, ktorým v poradí druhé a ďalšie narodené dieťa dosiahlo 6 rok života a nastúpilo na povinnú školskú dochádzku, jednorazový finančný príspevok po splnení stanovených podmienok. Príspevok patrí aj rodičom, ktorých prvorodené dvojčatá dosiahli vek 6 rok života. Po schválení bude uhradený zmluvnému dodávateľovi kancelárskych potrieb alebo ošatenia u ktorého žiadateľ odovzdá poukaz na nákup tovaru.

Príspevok je   vo výške 50€  - druhé dieťa ide do školy
                           vo výške 100€ - tretie a ďalšie dieťa ide do školy

Potvrdenia o návšteve školy sa budú vydávať od 5.9.2016.

Mgr. Magdaléna Kubisová