Súťaže

• Dve výtvarné ceny žiakov našej školy

• 19.10.2017 08:37
        • V rámci Európskeho týždňa mobility 2017  sa naši žiaci zapojili do výtvarnej súťaže žiakov základných škôl s témou „Ako si predstavujem dopravu v budúcnosti?". Zo sedemnástich prác, ktoré boli do súťaže zaslané, boli v spolupráci s pedagógmi ZUŠ P. M. Bohúňa ako víťazné vyhodnotené tri, z toho sú úspešní dvaja žiaci našej školy: Filipko Janek 5.A a Samko Kováčik 8.A. Chlapcom gratulujeme!
          Vyhodnotenie TU

• Súťaž v jazde zručnosti na horských bicykloch

• 29.09.2017 10:04
        • Jedným zo sprievodných podujatí v rámci Týždňa mobility bola Súťaž v jazde zručnosti na bicykli, ktorú vo štvrtok 28. septembra t.r zorganizovalo Mesto Dolný Kubín v spolupráci s CVČ pri ZŠ Petra Škrabáka a Mestskou políciou.

• Cezpoľný beh žiakov v Dolnom Kubíne, kto si zaslúži cenu fair-play?

• 21.09.2017 08:59
        • Dňa 13. 9. 2017 sa konalo OK v cezpoľnom behu žiačok a žiakov ZŠ a SŠ. Našu školu reprezentovali dve družstvá chlapcov a  družstvo dievčat. Jedno družstvo chlapcov sa umiestnilo na krásnom 3. mieste z celkového počtu  deviatich družstiev a druhé družstvo sa umiestnilo na 8. mieste (štartovalo 32chlapcov).

• SÚŤAŽ O NAJKRAJŠIU KNIŽNÚ ZÁLOŽKU

• 28.06.2017 14:25
        • V mesiaci marec, vyhlásilo Vydavateľstvo SLOVART súťaž o najkrajšiu knižnú záložku a naši žiaci neváhali a zapojili sa aj so svojimi pani učiteľkami.

• VYBÍJANÁ

• 26.06.2017 15:01
        • Dňa 26.6.2017 sa v športovom areáli našej školy pod vedením p.uč. Michaličkovej a Lepetovej, uskutočnila súťaž vo vybíjanej medzi žiakmi 3. a  4. ročníka.