Program Zelená škola

• “Sucho a povodně - mladým jde o hodně”,

• 04.09.2023 18:36
        • Názov článku  nie je v češtine omylom, ale úmyselne.
          V spolupráci s českým partnerom v meste Broumov sa podarilo uspieť v programe Erasmus+ a my budeme spolupracovať pri rôznych zmysluplných aktivitách týkajúcich sa klímy a opatrení, ktorými môžeme zmierniť  dopady jej zmeny. A na konci školského roka nás čaká výmenný pobyt v peknom českom mestečku. Viac informácií budeme postupne prinášať, zatiaľ len zdieľame radosť z oznámenia o úspešnom výbere:)
        • Veľká letná súťaž Turistikujeme po Slovensku

• 23.07.2023 16:46
        • Veríme, že prežívate krásne letné dni. Ak ich trávite turistikou po Sovensku, naša súťaž je tu práve pre vás!
          Navštívené miesta v našej zemičke zdokumentujte, vytvorte z vašich ciest ľubovoľné umelecké dielko (plagát, 3D model, vlajku, pieseň....), prineste ho do 8. 9. 2023 do riaditeľne školy a potom.... Najaktívnejší získajú celodenný výlet na miesto, ktoré nám závidia aj v zahraničí. Pst, viac neprezradíme!
          Informačný leták
        • Víťazstvo je naše!

• 15.06.2023 09:12
        • Naša školička zvíťazila v pilotnom ročníku súťaže Greenfluenceri a energia organizovanej Ekofondom SPP.
        • Meníme okolie školy

• 28.04.2023 18:52
        • Keď sa stretne pár šikovných a ochotných ľudí, určite niečo dobré a užitočné vznikne.