Program Zelená škola

• Ekoštandardy sú na svete

• 28.12.2020 18:25
        • Zelená škola nie je len o záhrade a odpadoch. My na Škrabáčke to vieme už pár rokov, napriek tomu sa denne dejú veci, ktoré sú s označením Zelená škola v kontraste. Zbytočne svietime, plytváme jedlom, o vetraní nehovoriac. A je toho oveľa viac.
        • Enviroprojekt 2020 pokračuje

• 13.10.2020 19:47
        • Náš projekt Poklady zo starej záhrady sa nezastavil ani počas týchto zvláštnych dní. Učíme sa, čo všetko znamená byť ovocinárom. A aká dlhá je cesta od semienka po jabĺčko.
        • Začíname s novou témou - Doprava a ovdušie

• 07.10.2020 20:00
        • V najbližších dvoch rokoch sa budeme v Zelenej škole venovať téme Doprava. Zistíme, čo robíme správne, kde máme rezervy, čo je potrebné vybudovať alebo ako inak rozmýšľať o tejto téme.
        • Projekt SadOVO a náš pobyt v Zaježovej

• 20.09.2020 19:09
        • Už tretí rok máme tú česť byť aktívnymi členmi projektu SadOVO. Stromy máme vysadené, a čo teraz? No predsa učiť sa o nich, pri nich, jednoducho v záhrade!
        • Pozor, pozor, školská súťaž!

• 15.09.2020 11:24
        • Nezabudli ste na úlohy, ktoré ste dostávali zo Zelenej školy počas dištančného vzdelávania na jar 2020? A teraz nastal čas ich vyhodnotiť.