• Keď trieda vonia bylinkami

• 06.02.2020 07:40
        • V rámci projektu grantového programu ČSOB Záhrada v pohybe sme sa 5. februára 2020 zišli na tvorivej dielni venovanej bylinkám. Rozprávali sme sa o prírodných tukoch, účinkoch liečivých rastlín, pripravili sme si liečivé balzamy (a veru aj proti nádche), bylinkové pečate na masáže, špaldové aj pohánkové vankúšiky proti stuhnutému chrbtu či nervovým bolestiam.

• Nadácie TESCO „Vy rozhodujete, my pomáhame“

• 13.01.2020 12:04
        • Milí rodičia a priaznivci našej školy!
          S radosťou Vám oznamujeme, že sa nám podarilo uspieť v grantovom programe Nadácie TESCO „Vy rozhodujete, my pomáhame“ a s projektom Zelené šachy = kráľovská hra v záhrade sme sa dostali až do trojčlenného finále. O víťazovi rozhodne hlasovanie formou žetónov, ktoré dostanete za nákup v dolnokubínskej predajni TESCO. Hlasovanie bude prebiehať od 20. januára do 16. februára 2020 priradením žetónu k projektu, ktorý si vyberiete. Ďakujeme za podporu a tešíme sa na kráľovskú hru v školskej záhrade!

• Zamestnanecký grantový program ČSOB a náš nový projekt

• 18.12.2019 08:13
        • V novembri 2019 sa nám podarilo uspieť v Zamestnaneckom grantovom programe ČSOB s projektom s názvom Záhrada v pohybe“. A čo nás bude čakať? Tvorivé dielne s tematikou využitia včelárskych produktov, námety a praktické aktivity na spracovanie liečivých rastlín, odborníci nám ukážu, ako stravovanie vplýva na naše zdravie a najväčším bonusom je prírastok v našej milovanej školskej záhrade. Ale to sa dozviete až na jar. Očakávanie vzbudzuje zvedavosť a tá nás privedie aj na všetky aktivity súvisiace s projektom.

• Projekt Elektroodpad – dopad 3

• 18.12.2019 10:26
        • Tento školský rok sme zapojení do projektu "Elektroodpad – dopad 3" v rámci ktorého sa budeme zaoberať témou, aký dopad má elektroodpad na život ľudí po celom svete.