Program Zelená škola

• Veľká letná súťaž Turistikujeme po Slovensku

• 23.07.2023 16:46
        • Veríme, že prežívate krásne letné dni. Ak ich trávite turistikou po Sovensku, naša súťaž je tu práve pre vás!
          Navštívené miesta v našej zemičke zdokumentujte, vytvorte z vašich ciest ľubovoľné umelecké dielko (plagát, 3D model, vlajku, pieseň....), prineste ho do 8. 9. 2023 do riaditeľne školy a potom.... Najaktívnejší získajú celodenný výlet na miesto, ktoré nám závidia aj v zahraničí. Pst, viac neprezradíme!
          Informačný leták
        • Víťazstvo je naše!

• 15.06.2023 09:12
        • Naša školička zvíťazila v pilotnom ročníku súťaže Greenfluenceri a energia organizovanej Ekofondom SPP.
        • Meníme okolie školy

• 28.04.2023 18:52
        • Keď sa stretne pár šikovných a ochotných ľudí, určite niečo dobré a užitočné vznikne.
        • Ako a kedy správne kosiť?

• 21.04.2023 10:08
        • Kosenie nie je jednoduchá záležitosť. V Zelenej škole chalani pripravili video o tom, ako kosiť, aby bol spokojný nielen človek, ale aj ostatné živé tvory.
          Video nájdete TU.
        • Ekoolympiáda 2023

• 20.04.2023 19:56
        • Naša obľúbená ekoolympiáda v trošku netradičnom šate - prepojenie technológií a "zelených" nápadov. Deti vytvárali zelený dom. A čo si pod tým predstavili? Viac nájdete TU.