Súťaže

• Víťazka výtvarnej súťaže časopisu Vrabček

• 09.03.2020 15:14
        • Žiaci 2.C triedy sa s tr. učiteľkou zapojili do výtvarnej súťaže januárového vydania časopisu Vrabček. Ich úlohou bolo dokončiť komixový príbeh psíka Alexa a jeho kamarátky mačičky Xénie. Víťazka sa stala Danielka Jurenová, ktorá si osobne prevzala darček u pani riaditeľky, ktorý jej poslala redakcia časopisu. Ďakujeme!

• Výtvarná Súťaž o „O najkrajšiu fašiangovú masku“

• 21.02.2020 13:16
        • Do výtvarnej súťaže „O najkrajšiu fašiangovú masku“ organizovanej Oravským kultúrnym strediskom sme zaslali práce našich žiakov: Emky Tóhtovej (3.B), Huga Dobiju (4.A), Vandy Dvoršťákovej (5.B) a Dominiky Marištiakovej (5.B).

• Hlasovanie - Čitateľský oriešok

• 19.02.2020 11:09
        • Chceme Vás všetkých poprosiť, aby ste hlasovali  za našich žiakov v súťaži Čitateľský oriešok. Do súťaže sa zapojili žiaci 2. až 4. ročníka. Na priložených odkazoch na web stačí vyhľadať v albume nášho žiaka a dať pod obrázok like yes.

• VŠETKOVEDKO – celoslovenská súťaž

• 19.02.2020 08:34
        • V tomto  školskom roku sa konal  11. ročník celoslovenskej vedomostnej súťaže  VŠETKOVEDKO – „veľký súboj o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími“.  Do súťaže sa zapojilo 21 636  detí z celého Slovenska. Z našej školy to bolo 44 odvážnych žiakov. Súťažili v 3 kategóriách: V2 – druháci, V3 – tretiaci, V4 – štvrtáci. Titul VŠETKOVEDKO získalo 29 žiakov z našej školy.