Súťaže

• Interaktívna vedomostná súťaž Po stopách Hviezdoslava

• 09.05.2019 14:45
        • Traja žiaci 7. ročníka reprezentovali našu školu v súťaži, ktorú realizovalo Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne.Žiaci súťažili interaktívnou formou.Pomocou indícií aktívne hľadali miesta, ktoré priamo súvisia s pobytom a tvorbou najvýznamnejšieho slovenského literáta v Dolnom Kubíne P. O. Hviezdoslava.

• KARATE GRAND PRIX OSTRAVA

• 06.05.2019 08:18
        • V dňoch 3. a 4. 11.2018 sa konal v Ostrave v ČR 14. ročník mezinárodného turnaja KARATE GRAND PRIX OSTRAVA.
          Katarína Dobáková (8.B) sa umiestnila v v kategórii KUMITE FEMALE U14-50 na 2. mieste

• Školské kolo Slávika Slovenska 2019

• 28.03.2019 12:13
        • Aj tento rok sa na našej škole uskutočnila spevácka súťaž Slávik Slovenska 2019. Žiaci, ktorí postúpili z triedneho kola, súťažili o titul Školský slávik. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách.

• Výtvarná súťaž: Školské brány bez šikany

• 21.03.2019 08:00
        • V mesiaci február sme sa zapojili do výtvarnej súťaže "Školské brány bez šikany", ktorú vyhlásil koordinátor ochrany detí pred násilím odboru sociálnych vecí a rodiny  z Úradu  práce sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín v spolupráci s MsKS, Odborom školstva, mládeže, kultúry a športu Mesta Dolný Kubín, Združením miest a obcí Dolná Orava, ZUŠ I. Ballu, Spoločným školským úradom Oravský Podzámok