Program Zelená škola

• Správajme sa všetci environmentálne a pomáhajme prírode spoločne

• 04.10.2018 14:02
        • Pridajte sa k nám a pomôžte zbierať druhotné suroviny.
          Našu planétu sme nezdedili po našich rodičoch, požičali sme si ju od našich detí. Odpad, ktorý vyprodukujeme dnes nájdu generácie po nás. Toto si uvedomujú žiaci, učitelia i ostatní pracovníci našej školy.
        • Kolégium Zelenej školy 2018/2019

• 01.10.2018 15:18
        • Začiatkom školského roka sa vždy sformuje vynovené kolégium Zelenej školy. Nebolo tomu inak ani teraz a 19. septembra 2018 vznikla a začala pracovať nová zostava. S dôverou sa na nás obráťte, radi Vám poradíme alebo pomôžeme realizovať Vaše dobré nápady!

• Jeseň v školskej záhrade

• 20.09.2018 15:42
        • Krásne dni, pestrá záhrada a kopa detí v škole. To je výborná kombinácia na učenie v záhrade. Tretiaci spoznávali liečivé rastlinky, zbierali nechtík na krémy, ochutnali jabĺčka, trnky, odmerali čas na slnečných hodinách, učili sa o rozličných vtáčích búdkach.

• Projekt sadOVO sa rozbieha!

• 08.06.2018 10:37
        • Našej škole sa opäť podarilo uspieť v projekte, ktorý nám pomôže budovať a rozvíjať školskú záhradu. Jeho názov je sadOVO, je podporovaný CEEV Živica a zameranie naozaj netradičné.