Program Zelená škola

• Audit Zelenej školy

• 27.10.2022 15:37
        • Audit možno znie cudzo, strašidelne, ale naše deti zistili, že sú to vlastne otázky o našej školičke na určitú tému.
          Najbližšie dva roky sa budeme venovať téme Zeleň a ochrana prírody, a tak si deti rozdelili auditové listy a skúmali, pátrali, pýtali sa.
          A ako ten audit vlastne vyzerá? Nech sa páči, môžete si to v pokoji obývačky vyskúšať. Aby ste zistili, čo všetko sa snažíme deti naučiť.
          Auditové listy TU.
        • Kolégium Zelenej školy 2022

• 27.10.2022 15:27
        • Kto sú to vlastne členovia Kolégia Zelenej školy? Malí aj veľkí ľudkovia, ktorí Zelenej škole aktívne pomáhajú, vymýšľajú, tvoria a posúvajú veci na správne miesto.
          V školskom roku 2022/2023 ich máme neúrekom. Rozhodli sme sa zapojiť aj najmenších a už teraz vidíme, že to bolo dobré rozhodnutie. Milí naši, nech sa vám v Zelenej škole darí.
          Kolégium 2022/2023