• A ideme hlasovať!

• 12.01.2024 16:34
        • V grantovom programe Vy rozhodujete, my pomáhame sme sa dostali do finálovej trojky. A teraz záleží na každom hlase, ktorý škola dostane.
        • Ako sme sa stali výnimočnou školou?

• 12.01.2024 11:07
        • Celkom jednoducho. Prihlásili sme sa s naším projektom Podnikavá škola do grantového programu Nadácie ZSE Výnimočné školy a komisia rozhodla, že stojí za to projekt podporiť.
        • Grantový program Nadácie SPP

• 12.01.2024 10:56
        • Projekty, projekty a zasa projekty. To je jedna z vecí, ktorá pomáha nielen získavať finančné prostriedky, ale aj netradične vzdelávať, spolupracovať s rôznymi ľuďmi, organizáciami, prezentovať výsledky svojej práce, využívať získané vedomosti v bežných denných situáciách.
        • Grantový program Nadácie Volkswagen

• 12.01.2024 10:16
        • V tomto školskom roku sme sa zapojili do grantového progarmu Nadácie Volkswagen Projekty zamestnancov 2023 a uspeli sme s projektom STEM(E) učebňa.
        • Bubnovačka

• 20.11.2023 14:40
        • S násilím sa môžeme vysporiadať len tak, že ho nebudeme bagatelizovať, prehliadať a vnímať ako niečo, čo sa „…nás predsa netýka…“. A práve preto sa od roku 2014 vždy v novembri, organizuje podujatie “Bubnovačka – Aby bolo deti lepšie počuť!“. Podujatie sa koná pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej a Petra Pavla, prezidenta Českej republiky.