Program Zelená škola

• Prehliadka školskej záhrady

• 28.11.2019 10:27
        • Pri príležitosti uskutočnenia Krajského kola školských majstrovstiev Žilinského kraja v zrýchlenom šachu v našej škole sme mali možnosť pochváliť sa všetkým zúčastneným našou Zelenou školou, keďže do záhrady plánujeme zakomponovať v blízkej budúcnosti aj záhradné šachy.
          Podrobnejšie TU

• Školský sad sa rozrastá

• 20.11.2019 09:47
        • V minulosti bolo dobrou tradíciou, že učitelia boli včelármi aj ovocinármi a odovzdávali vedomosti o prírode najmä praktickými ukážkami. Aj preto sme našich mladých včelárov vzali do školského sadu, kde vysadili 4 mladé jablone. A prečo? Bez kvetov ovocných stromov nebude peľ a nektár, bez peľu a nektáru nebudú včely a med, bez včiel nebude z kvetu jablko.

• Naše dobré myšlienky sa šíria

• 14.11.2019 11:49
        • V máji sme stáli pred veľkou výzvou. Pripraviť a prezentovať pred profesionálmi to, ako na vyučovaní využívame školskú záhradu. A tak sme to teda ukázali! Plná záhrada detí a učiteliek, vyučovanie, otázky aj odpovede, radosť pozerať.