Súťaže

• OKRESNÉ KOLO OLYMPIÁDY V CUDZOM JAZYKU

• 29.04.2016 10:16
      • Vyhlasovateľom Olympiády v cudzom jazyku je Ministerstvo školstva vedy, výskumu a športu SR. Odborným garantom je Celoštátna odborná komisia a organizačne ju zabezpečuje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže. Okresného kola sa zúčastnili žiaci našej školy, ktorí sa v školskom kole umiestnili na 1. mieste v každej kategórii...a naozaj to stálo za to J. Úspech v okresnom kole olympiády v cudzom jazyku si podal ruky práve s našimi žiakmi.

• Olympiáda v anglickom jazyku:

1. miesto: Matúš Svetlák (9.B)

Olympiáda v nemeckom jazyku:

3. miesto: Iveta Kereškényiová (8.B)

Olympiáda v cudzom jazyku je predmetová, postupová súťaž, ktorá má štyri kolá, takže veríme a držíme palce, aby sa aj v ďalšom kole (krajskom) takto úspešne podarilo našim žiakom reprezentovať školu. Poďakovanie patrí aj pani učiteľkám, ktoré žiakov na olympiádu pripravovali, p.uč. M. Rábotová (ANJ) a p.uč. Ž. Dobijová (NJ).