Program Zelená škola

• Burza vrúbľov

• 09.03.2022 07:51
      • Ovocinárstvo nás v škole baví, to je známa vec. A teraz sme si splnili dlhoročný sen.
      • V spolupráci s KIC EDUKOS v rámci spoluúčasti na projekte "Spolu to dokážeme" sme nabrali odvahu, oslovili známeho ovocinára a nášho dlhoročného kamaráta Bruna Jakubca a 7. marca sa školská telocvičňa zmenila na ovocné trhovisko. Za milý úsmev a dobré slovo sme ponúkali vrúble desiatok odrôd jabloní, hrušiek, odrezky ríbezlí, hrozna, černíc... Viac ako stovka účastníkov z rôznych bližších aj vzdialenejších miest aj dediniek nás utvrdila v tom, že dobré nápady si nájdu svojich podporovateľov. A tí vyslovili požiadavku, aby sme podobnú akciu o rok zopakovali. Nuž s Brunom a jeho tímom sa budeme snažiť vyhovieť.

Fotogaléria: TU