• Zamestnanecký grantový program ČSOB a náš nový projekt

• 18.12.2019 08:13
      • V novembri 2019 sa nám podarilo uspieť v Zamestnaneckom grantovom programe ČSOB s projektom s názvom Záhrada v pohybe“. A čo nás bude čakať? Tvorivé dielne s tematikou využitia včelárskych produktov, námety a praktické aktivity na spracovanie liečivých rastlín, odborníci nám ukážu, ako stravovanie vplýva na naše zdravie a najväčším bonusom je prírastok v našej milovanej školskej záhrade. Ale to sa dozviete až na jar. Očakávanie vzbudzuje zvedavosť a tá nás privedie aj na všetky aktivity súvisiace s projektom.

• A veru sme aj začali. Kolégium Zelenej školy sa zišlo na včelárskom workshope v školskej dielni. miešali sme, rozpúšťali, nalievali, ochutnávali, spolu sme sa smiali a prežili voňavé voskové včelárske popoludnie. Voňalo to vianočne, takže náš zážitok bol na nezaplatenie.