• Poďakovanie

• Tento školský rok bol mimoriadne namáhavý...tak pre rodičov ako aj učiteľov. Chceme sa všetkým poďakovať za pomoc, porozumenie, ochotu, komunikáciu, spoluprácu a milé slová uznania.
        • Výlet štvrtákov

• Deň pred ukončením školského roka sa štvrtáci vybrali so svojimi triednymi pani učiteľkami, s ktorými končia svoju prvostupniarsku púť, na školský výlet.
        • Letná škola

• Škola je priestor, ktorý ani v lete nemá byť prázdny. A tak v termíne 23. - 27. 8. 2021 organizujeme pre žiakov aktuálneho 4. - 6. ročníka letnú školu. Ponúkané aktivity sú interaktívne, zážitkové, vzbudzujúce zvedavosť (a veríme, že nielen tú detskú).

Svoj záväzný záujem vyjadríte odovzdaním informovaného súhlasu a zaplatením poplatku, tlačivo TU.

Konkrétne informácie a predpokladaný program nájdete v letáku TU.

• Matematický Klokan

• Matematický Klokan je najväčšia medzinárodná matematická súťaž na svete a každoročne sa do nej zapája niekoľko miliónov žiakov na celej zemeguli.

• Maksík

• V priebehu školského roka žiaci 2.-4.ročníka mali možnosť zapojiť sa do celoslovenskej matematickej súťaže MAKSÍK.
        • Hviezdoslavov Kubín

• Dňa 10.6.2021 sa v priestoroch našej školy uskutočnilo okresné kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín v kategórii próza.
        • Monitoring T-9

• Naša škola bola vybraná ako reprezentatívna vzorka spolu s ďalšími školami z celého Slovenska na testovanie žiakov 9. ročníka.
        • Deň Slnka

• Slnko a jeho energia boli dnes 7.6.2021 hlavnou témou aktivít v našej školskej záhrade.
        • MDD

• Na Škrabáčke sa diali opäť veci nevídané, z každej strany smiech a detský radostný krik.

• Opekačka v ŠKD

• Keď po usmoklených upršaných dňoch sa na oblohe konečne ukázalo zubaté jarné slniečko a teplota trošku stúpla, konečne sme mohli využiť ohnisko v našej školskej záhrade.
        • Sudoku

• V ŠKD sme si spestrili dva májové týždne riešením logickej hry sudoku.
        • Nakresli zdravie

• V rámci Svetového dňa zdravia sa naše prváčky zapojili do výtvarnej súťaže.

Výtvarné práce Elky Pačesovej a Ninky Záhorovej, 1.B zaujali a zdravá sladká odmena od ÚVZ SR a NUTTERY nenechala na seba dlho čakať smiley. Gratulujeme dievčence.

Fotogaléria TU

• Škrabáčka pomáha

• Kto môže, ešte pomôže.

Naša škola sa každoročne zapája do programu Škola priateľská k deťom, ktorý zastrešuje nadácia UNICEF. Jednou z podmienok na získanie tohto titulu je aj fundraisingová výzva, ktorú sme vytvorili. Sme posledných 5 dní pred jej ukončením. Podajte pomoc ruku aj vy. Ďakujeme heart.

Viac informácií nájdete TU