• Zamestnanecký grantový program ČSOB a náš nový projekt

• 18.12.2019 08:13
        • V novembri 2019 sa nám podarilo uspieť v Zamestnaneckom grantovom programe ČSOB s projektom s názvom Záhrada v pohybe“. A čo nás bude čakať? Tvorivé dielne s tematikou využitia včelárskych produktov, námety a praktické aktivity na spracovanie liečivých rastlín, odborníci nám ukážu, ako stravovanie vplýva na naše zdravie a najväčším bonusom je prírastok v našej milovanej školskej záhrade. Ale to sa dozviete až na jar. Očakávanie vzbudzuje zvedavosť a tá nás privedie aj na všetky aktivity súvisiace s projektom.

• Projekt Elektroodpad – dopad 3

• 18.12.2019 10:26
        • Tento školský rok sme zapojení do projektu "Elektroodpad – dopad 3" v rámci ktorého sa budeme zaoberať témou, aký dopad má elektroodpad na život ľudí po celom svete.

• EKO Vianoce

• 05.12.2019 14:28
        • Dňa 04.12.2019 o 16.00 v Parku M. Kukučína v Dolnom Kubíne sme za prítomnosti primátora Mesta Dolný Kubín J. Prílepku slávnostne rozsvietenie spolu s ostatnými MŠ, ZŠ  a ZUŠ Mesta Dolný Kubín aj náš vianočný stromček.