• Projekt Adoptuj Kravičku

• 25.04.2019 13:20
        • V rámci projektu „Adoptuj kravičku“  navštívila III. oddelenie ŠKD 12.04.2019 Mliečna hliadka v podobe troch dievčat v kostýmoch kravičiek. Deti prekvapili  zaujímavým programom.

• Nový projekt EKO -nudges

• 10.04.2019 10:19
        • V novom projekte Zelenej školy, ktorý sa práve v týchto dňoch u nás rozbieha,  spolupracujú odborníci z CEEV Živica a Ústavu verejnej politiky (FSEV UK) a jeho základným cieľom je zlepšiť environmentálne povedomie a správanie na školách.

• Projekt Nadácie Orange „Veda v sieti“

• 13.03.2019 07:56
        • Aj v školskom roku 2018/2019 sme sa zapojili do grantového programu Nadácie Orange a uspeli sme s projektom Veda v sieti. S ôsmakmi a deviatakmi pripravujeme krátke videonávody jednoduchých chemických experimentov, ktoré sa dajú využiť nielen na vyučovacích hodinách, ale mnohé si môžeme vyskúšať aj doma.

• Najlepší zberači hliníkového odpadu

• 01.03.2019 13:42
        • K dnešným dňom n.o. Alino ohodnotila drobnými cenami najlepšie triedy našej školy v  zbere hliníkového odpadu. Je to zatiaľ priebežný výsledok, zbierame ešte do konca mája.