Národné

• Ako sa pani učiteľky environmentálnymi expertkami stali

• 04.12.2018 08:12
        • Adventné obdobie sme začali voňavo a zaujímavo. V rámci projektu Environmentálni experti sme pripravili pre pani učiteľky tvorivú predvianočnú dielňu. Zdobili sa medovníčky, piekli trubičky, vyrábali voskové sviečky, balzamy na pery, orieškové ozdoby aj levanduľové srdiečka.

• Smart región – Vzdelávanie 2018

• 10.12.2018 07:58
        • Nadácia KIA v rámci grantovej výzvy zameranej na podporu technického a jazykového vzdelávania rozdelila medzi vybrané školy štedrý finančný balík.

• PROJEKT „PODPORA OCHRANY DETÍ PRED NÁSILÍM“

• 28.11.2018 11:20
        • V mesiacoch október až november 2018 sa žiaci   2.- 6. ročníka zapojili do aktivít národného projektu „Podpora ochrany detí pred násilím“, ktorý zastrešoval Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Dolnom Kubíne v spolupráci s Okresnou knižnicou A. Habovštiaka, pod vedením p. Fedorovej a Kazimírovej.

• Projekt Klíma nás spája

• 20.11.2018 14:31
        • Meniaca sa klíma neobchádza ani Slovensko. Mnohé školy už realizujú aktivity na jej zmiernenie, potrebné sú však aj opatrenia, ktoré naše obce a školy adaptujú na klimatické zmeny.