• Projekt "Vďaka knihe sme si bližší"

• 12.11.2018 14:48
        • V jedálni Domova dôchodcov na Brezovci sa stretlo 07.11.2018 10 žiakov z našej školy a 14 seniorov klientov domova, aby sme zahájili Projekt " Vďaka knihe sme si bližší". Toto úvodné stretnutie sme venovali predstaveniu projektu a dohodli sa, akou formou bude projekt pokračovať.

• projekt SadOVO

• 21.11.2018 08:22
        • Projekt školských ovocných sadov SadOVO je zameraný na ochranu starých a krajových odrôd ovocných drevín v spolupráci so základnými a strednými školami.
          Podrobnejšie TU

• Nezabudli sme na recyklohry?

• 28.02.2018 13:57
        • Projekt s názvom „RECYKLOHRY“ je školský recyklačný program, ktorý si kladie za cieľ systematické zapájanie témy správneho nakladania s odpadmi, triedenia a následnej recyklácie vyradených elektrozariadení a batérií do výučby v školských zariadeniach na Slovensku.

• EDUKOS - PROJEKT DETI V OHROZENÍ

• 05.02.2018 10:32
        • Dňa 31.1.2018 sa naši deviataci stretli s lektormi konzultačného a informačného centra Edukos Prednáška a pracovná dielňa pre našich deviatakov bola súčasťou projektu Deti v ohrození: Daj stop drogám a bola zameraná na prevenciu rôznych závislostí, ako sú drogy, lieky, či internet.