• Celoslovenská kampaň Červené stužky

• 05.12.2016 07:54
        • 1. december - Svetový deň boja proti AIDS
          1.december  bol na našej škole dňom, počas ktorého sme si všetci uvedomili vážnosť tejto choroby. Množstvo akcií určených hlavne pre žiakov vyšších ročníkov nám ukázalo rôzne podoby sveta choroby a nutnosť vedieť sa pred ňou ochrániť sa pre nás stáva povinnosťou voči nám samotným. Červené stužky na hrudi nám pripomenuli, že choroba tu stále je a je potrebné o nej hovoriť, ako aj učiť sa zodpovednému správaniu.

• Týždeň vedy a techniky na Slovensku

• 15.11.2016 11:02
        • Veda a technika v domácnosti
          Dňa 11.11.2016 sa na našej škole uskutočnila žiacka univerzita pri príležitosti Týždňa vedy a techniky na Slovensku. Cieľom tohto projektu je zlepšiť vnímanie vedy a techniky, popularizovať a prezentovať ich.

• Grantový program Nadácie Volkswagen „Zelené vzdelávanie“

• 19.06.2017 12:31

•  V októbri 2016 sa nám podarilo uspieť v grantovom programe Nadácie Volkswagen s názvom „Zelené vzdelávanie.“ Jedná sa o program, ktorý podporuje a rozvíja environmentálne aktivity v praktických situáciách. Má podobu súťaže medzi triednymi kolektívmi a naša škola získala finančné prostriedky na projekt s názvom „Slnko a vietor sú tu vždy.“
          Projekt je zameraný na využitie obnoviteľných zdrojov energie formou návrhu a zostrojenia jednoduchých  a funkčných zariadení zameraných na slnečnú a veternú energiu.

• Pilotný projekt ALINO

• 20.10.2016 08:23
        • Naša škola sa zapojila v tomto školskom roku do pilotného projektu  Alino.
          Tento projekt vytvára vzťah detí k ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU a vytvára  ENVIRONMENTÁLNE návyky hravou formou.

Alino - logo.jpeg

• PROJEKT MOJA PRVÁ ŠKOLA

• 25.08.2016 13:24
        • Projekt „Moja prvá škola“ zastrešuje nezisková organizácia EDULAB, ktorej poslaním je podpora zavádzania inovácií v oblasti vzdelávania, osobitne v tomto projekte pre 1. stupeň základných škôl.