• Maksík

• V priebehu školského roka žiaci 2.-4.ročníka mali možnosť zapojiť sa do celoslovenskej matematickej súťaže MAKSÍK.
        • Hviezdoslavov Kubín

• Dňa 10.6.2021 sa v priestoroch našej školy uskutočnilo okresné kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín v kategórii próza.
        • Monitoring T-9

• Naša škola bola vybraná ako reprezentatívna vzorka spolu s ďalšími školami z celého Slovenska na testovanie žiakov 9. ročníka.
        • Deň Slnka

• Slnko a jeho energia boli dnes 7.6.2021 hlavnou témou aktivít v našej školskej záhrade.
        • MDD

• Na Škrabáčke sa diali opäť veci nevídané, z každej strany smiech a detský radostný krik.

• Opekačka v ŠKD

• Keď po usmoklených upršaných dňoch sa na oblohe konečne ukázalo zubaté jarné slniečko a teplota trošku stúpla, konečne sme mohli využiť ohnisko v našej školskej záhrade.
        • Sudoku

• V ŠKD sme si spestrili dva májové týždne riešením logickej hry sudoku.
        • Nakresli zdravie

• V rámci Svetového dňa zdravia sa naše prváčky zapojili do výtvarnej súťaže.

Výtvarné práce Elky Pačesovej a Ninky Záhorovej, 1.B zaujali a zdravá sladká odmena od ÚVZ SR a NUTTERY nenechala na seba dlho čakať smiley. Gratulujeme dievčence.

Fotogaléria TU

• Škrabáčka pomáha

• Kto môže, ešte pomôže.

Naša škola sa každoročne zapája do programu Škola priateľská k deťom, ktorý zastrešuje nadácia UNICEF. Jednou z podmienok na získanie tohto titulu je aj fundraisingová výzva, ktorú sme vytvorili. Sme posledných 5 dní pred jej ukončením. Podajte pomoc ruku aj vy. Ďakujeme heart.

Viac informácií nájdete TU

• Rozprávkové inšpirácie

• Každý školský rok prebieha v ŠKD výtvarná súťaž s rozprávkovou tematikou.

Tentokrát to bola rozprávka Soľ nad zlato a do súťaže sa prihlásilo 16 detí z troch oddelení. Výtvarné práce boli veľmi pekné a porota mala ťažké rozhodovanie.

Umiestnenie:

1.miesto: Alexandra Poluncová, V.odd.

2.miesto: Laura Pukáčová, IV.odd.

3.miesto: Ema Zvarová, Michaela Janíčková, III.odd.

Gratulujeme!

Fotogaléria TU

• Detský denný prímestský letný tábor

• CVČ pri ZŠ P. Škrabáka Dolný Kubín v spolupráci so Združením Brezovček pri ZŠ Ul. Martina Hattalu organizuje

od 12.07. do 16.07.2021                                                                              KAPACITA VYČERPANÁ!

v čase od 7:00 do 16:00 hod.

Detský denný prímestský letný tábor pre deti vo veku 6-12 rokov (obmedezná kapacita).

Bližšie informácie a prihlášku nájdete tu:

prihláška

plagát

• Vzdelávanie žiakov od 03. 05. 2021

• Od pondelka 03. 05. 2021 bude prebiehať vyučovanie vo všetkých ročníkoch prezenčne (v škole).

Žiaci 5. - 7. ročníka budú mať v rámci adaptačného vzdelávania upravený rozvrh hodín.

Všetci žiaci sú prihlásení na odber stravy, prosíme o včasné odhlásenie tých žiakov, ktorí sa v ŠJ nebudú stravovať.

Pri príchode žiaka do školy je potrebné Vyhlásenie o bezinfekčnosti v tlačenej podobe TU alebo prostredníctvom ETK formulár Vyhlásenie o bezinfekčnosti 8a.

Test žiakov ani zákonných zástupcov nie je potrebný.

O prípadných zmenách vás budeme včas informovať.

Tešíme sa na deti a prajeme všetkým veľa zdravia:)