Aktuálne pre rodičov

• Deň Brezovca

• 18.06.2018 11:33
        • Mesto Dolný Kubín a Mestský výbor Brezovec Vás srdečne pozýva  dňa 30.6.2018 na "DEŇ BREZOVCA".
          K pozvaniu sa pripájame aj naša škola, pretože na tomto podujtí máme spoluúčasť.

Program TU

• 22.05.2018 13:55
        • Dňa 25.05.2018 bude na škole prerušenie distribúcie elektriny z dôvodu revízie elektrického zariadenia.
          Hodina začiatku:  9.30 hod.      Hodina ukončenia: 14.30 hod.
          V tento deň nebude v prevádzke školská jedáleň. Žiakom bude podaná suchá strava – balíček (bravčový rezeň, chlieb,  ovocie, džús).                                                       Mgr. Magdaléna Kubisová, riaditeľka školy
        • Výzva na hlasovanie v priestoroch predajne TESCO za projekt „Seniori učia piecť a variť profesionálne vnúčatá“!

• 07.05.2018 13:08
        • TESCO STORES SR, akciová spoločnosť v spolupráci s Nadáciou Tesco a s partnerom Nadácie Pontis každoročne vyhlasuje  grantový program „Vy rozhodujete, my pomáhame“. Zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb Dolný Kubín na Brezovci si podalo tento rok projekt „Seniori učia piecť a variť profesionálne vnúčatá“, za ktorý je potrebné hlasovať v priestoroch Dolnokubínskeho TESCA.
          Žiaci našej školy sa aktívne zapájajú do úzkej spolupráce so Zariadením pre seniorov a domov sociálnych služieb Dolný Kubín na Brezovci v rámci projektu „Pomáhame starším“. Žiaci - dobrovoľníci chodia robiť pravidelne do domova dôchodcov seniorom spoločnosť a pomáhať a chceli by rozšíriť svoje aktivity aj o aktivity uvedeného projektu.
        • Zápis do 1. ročníka na školský rok 2018/2019

• 23.03.2018 08:22
        • Riaditeľstvo ZŠ P. Škrabáka, Ul. M. Hattalu 2151, 026 01 Dolný Kubín

o  z  n  a  m  u  j  e

rodičom, že zápis detí do 1. ročníka ZŠ sa uskutoční
           v dňoch 16.4. – 17.4. 2018 od 14,00 hod. do 17,30 hod.
          v priestoroch ZŠ P. Škrabáka v Dolnom Kubíne
          Prosíme rodičov, aby si so sebou priniesli rodný list dieťaťa.