Aktuálne pre rodičov

• PREVENCIA PEDIKULÓZY

• 14.11.2016 09:15
        • Vážení rodičia,
          v dňoch od 11. 11. do 18. 11. 2016 je nutné v rodinách vykonať kontrolu vlasov u detí a vykonať dezinsekciu (v rámci prevencie pedikulózy /zavšivavenia/ aj u zdravých detí).
          Pokyn RŠ č. 1/2016 k prevencii pedikulózy TU
          Rozhodnutie RÚVZ v Dolnom Kubíne o zabezpečení protiepidemických opatrení proti šíreniu pedikulózy v detských kolektívoch TU - časť 1časť 2.

• 26.08.2016 12:01
        • Slávnostné otvorenie nového školského roka 2016/2017 bude dňa 05.09.2016 (pondelok) o 8.00. hod.
          V prípade priaznivého počasia – pred budovou školy.
          V prípade nepriaznivého počasia – v triedach.
           Rodičia prváčikov budú mať  po slávnostnom otvorení prvé rodičovské združenie.
          V tento deň bude v prevádzke školský klub detí a školská jedáleň.

Mgr. Magdaléna Kubisová

• 22.08.2016 10:41
        • Riaditeľstvo Základnej školy Petra Škrabáka v Dolnom Kubíne Vám oznamuje, že Mesto Dolný Kubín na základe VZN 2/2012 poskytuje:
          jednorazový finančný príspevok pri nástupe dieťaťa na povinnú školskú dochádzku, a to vecnou formou.

• Týždeň hlasného čítania

• 07.04.2016 13:28
        • Naša škola sa zapája každoročne do aktivity vyhlásenej Združením Orava: "Týdňa hlasného čítania".Myšlienkou tejto akcie je zblížiť svet dospelých so svetom detí prostredníctvom príbehov a rozprávok.